Bauunternehmen Baufirma Salzburg Trockenbau Salzburg Trockenbau Unternehmen Salzburg Spengler Salzburg Aussenputz Salzburg Fliesenleger Salzburg Innenputz Salzburg Schlosser Salzburg

Sport

sport
Zidane: BiH u Brazilu može među top 3 ekipe
Jedan od velikana svjetskog fudbala Zinedine Zidane izjavio je kako bi BiH, ukoliko se plasira na Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. na tom velikom takmičenju mogla završiti među top 3 ekipe
Polufinale Kupa Italije
Roma bez Pjanića izborila finale protiv Lulićevog Lazia
Roma je rezultatom 2:3 sasvim zasluženo pobjedila ekipu Intera na Giuseppe Meazzi te se sasvim zasluženo plasirala u finale italijanskog kupa.
Bolji od Mujdžinog Freiburga u polufinalu
Ibišević i društvo u finalu DFB-Pokala
U finalu njemačkog DFB-Pokala igrat će Bayern i Stuttgart, koji je večeras na svom stadionu savladao Freiburg s 2:1.
Istraživanja fifa-e
Fudbalski agenti u 2012. zaradili 163 miliona dolara
Fudbalski menadžeri su u 2012. godini na transferima zaradili više nego ranije, objavljeno je u istraživaju FIFA.
Premierliga
Arsenal i Everton podijelili bodove
U zaostaloj utakmici 29. kola prve engleske nogometne lige Arsenal i Everton podijelili su bodove na Emiratesu odigravši 0-0.
nije mu se svidio prijedlog
Heynckes nema namjeru zvati Guardiolu, no otkrio koga bi jedino pitao za savjet
Iskusni trener Bayerna Jupp Heynckes (68) izjavio je prošlog tjedna nakon ždrijeba nogometne Lige prvaka kako nema namjeru zvati Pepa Guardiolu za savjete uoči polufinalnih utakmica protiv Barcelone...
Zvijezda Real Madrida mijenja Religiju
Cristiano Ronaldo: U budućnosti bih mogao postati Ozilov brat musliman
Najbolji nogometaš Real Madrida i reprezentativac Portugala, Cristiano Ronaldo, izjavio je da u posljednje vrijeme često priča o islamu sa saigračem Mesutom Ozilom.
Blizu dogovora
Nikola Karabatić pregovara sa Barcelonom
Ponajbolji svjetski rukometaš Nikola Karabatić blizu je prelaska u Barcelonu s kojom bi trebao potpisati trogodišnji ugovor, piše španski dnevnik AS
Maraton
Bosanac Igor Stević učestvovao u Bostonskom maratonu
Bosanac Igor Stević bio je učesnik ovogodišnjeg Bostonskog maratona na kojem su jučer u popodnevnim satima eksplodirale dvije bombe.
Mladi sportist niže uspjehe
Ćosić među najboljim hrvačima u svijetu
Elvir Ćosić (18), srednjoškolac iz Sarajeva, talentirani je mladić koji se osam godina bavi hrvanjem. Na Svjetskom prvenstvu za kadete Elvir je osvojio treće mjesto! I ne samo to, trostruki je državni prvak, a nisu mu strana ni evropska takmičenja, gdje ponosno drži sedmo mjesto. Prošle godine proglašen je najboljim sportistom u BiH. Do sada je osvojio ukupno 68 međunarodnih medalja i jednu svjetsku.