Pizza bestellen Graz Aktuelne vijesti iz BiH Vicevi smesno mujo i haso

Sport

Postignuto 19 golova
Rezime 15. kola Premijer lige BiH: Novi poraz Zrinjskog, Širokom Brijegu sedma pobjeda u nizu
Proteklog vikenda su na bh. stadionima odigrane utakmice 15. kola Premijer lige BiH. Domaćini su upisali pet pobjeda, dok su gosti slavili samo u jednom susretu, a postignuto je ukupno 19 golova.
NBA
Curry postigao 39 poena u pobjedi Golden Statea protiv Brooklyna
Ekipa Golden Statea upisala je gostujuću pobjedu protiv Brooklyna rezultatm 118:111, a veoma važnu pobjedu na svom parketu upisala su i Los Angeles Lakersi.
Ligue 1
Sanson u 94. minuti donio bod Marseilleu na gostovanju u Bordeauxu
Nogometaši Bordeauxa i Marseillea podijelili su bodove na Matmut Atlantiquu u okviru 13. kola Ligue 1 odigravši neriješeno 1:1.
La Liga
Athletic i Villarreal podijelili bodove na San Mames stadionu
Nogometaši Athletica i Villarreala podijelili su bodove na San Mames stadionu u okviru 12. kola La Lige odigravši neriješeno 1:1.
Golovi u nastavku
Sjajni Icardi donio Interu pobjedu protiv Atalante i skok na drugo mjesto Serije A
Nogometaši Intera pobijedili su na Giuseppe Meazzi u okviru 13. kola Serie A ekipu Atalanta rezultatom 2:0.
Veliki uspjeh
Dimitrov u debitantskom nastupu preko Goffina osvojio ATP Finals u Londonu
Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je završni ATP masters turnir u Londonu nakon što je u finalu pobijedio Belgijanca Davida Goffina u tri seta, 7:5, 4:6 i 6:3.
Prva liga RS
Rudar i Zvijezda slavili gostujuće pobjede i nastavili trku za Premijer ligu BiH
U izuzetno efikasnom 15. kolu Prve lige RS postignuto je čak 27 golova na šest odigranih utakmica.
Osma pobjeda
Budućnost protutnjala kroz Skoplje i zadržala prvo mjesto u ABA ligi
Košarkaši Budućnosti bez puno problema savladali su MZT rezultatom 93:71, u pretposljednjem meču devetog kola regionalne ABA lige.
Komedija u Subotici
Cirkus u Superligi Srbije: Igrači sjedili na terenu, a onda ispucavali lopte u aut
Na utakmici 17. kola Superlige Srbije između Spartaka i Borca iz Čačka u Subotici viđen je pravi cirkus jer su gostujući igrači bukvalno "bojkotovali" igru nezadovoljni penalom za domaćina u 43. minutu i isključenjima dvojice svojih igrača.
Challenge kup
Rukometašice Jedinstva slavile pirovu pobjedu protiv PAOK-a
Rukometašice Jedinstva Atlas Relaxa nisu se uspjele plasirati u naredni krug Challenge kupa iako su u uzvratnom susretu 3. kola pobijedile PAOK iz Soluna rezultatom 31:30 (15:16).